Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Жадько Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Жадько Ю.  
Мова як поліфункціональне духовне явище / Ю. Жадько, В. Жадько; Запоріз. юрид. ін-т МВС України. - Запоріжжя, 1998. - 86 c. - укp.

Робота присвячена аналізу головних функцій мови як світо- й людинотворчого духовного феномена. Мова розглядається також як виразник і головний засіб індивідуалізації та соціалізації людини, духовної природи світу, як фактор становлення народу, як знакова й значуща система відображення духовно-практичної взаємодії людини і народу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю212.24 + Ш100 + Ш100.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586263 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жадько В. А. 
Філософсько-філологічна сутність християнства в контексті культури українського народу / В. А. Жадько, Ю. І. Жадько, Т. О. Георгієва // Вісн. Технол. ун-ту Поділля. - 1999. - № 6. - С. 49-51. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Для характеристики специфічних особливостей культури українського народу обрано погляд на християнство як на філософсько-філологічне вчення. Показано, що любов до мудрості тотожна любові до слова як її виразника. Цю сутність християнства адекватно втілено в ментальності українців як найбільших охоронців рідного слова і рідної землі, як умов збереження власної самоідентичності. Зроблено висновок, що історія обрала землю України та її народ для випробування істинності біблійного застереження щодо необхідності творити "душу живу по роду її" та вирощувати плоди, "в яких насіння їх за родом їх на землі".


Індекс рубрикатора НБУВ: Э370.9(4Укр)-117 + Ш100.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69410 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського